Strona główna » Wystawa

Zapraszamy na wystawę Z Motylami!

TICA

Termin: 13-14 kwietnia 2024

Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe
Jasionka 953, 36-002 Jasionka k. Rzeszowa

10 ringów w ciągu weekendu (8AB, 2SP), wystawa jest częścią Pet Expo "Zwierzomania".

Zaproszeni sędziowie:
Pamela Barett, Austria (AB)
Jean Marc Lagarde, Francja (AB)
Phillipa Holmes, Wielka Brytania (AB)
Amy Stadter, Niemcy (AB)
Maria Bunina, Wielka Brytania (SP)

Opłaty za wystawę
  2 dni
członkowie
X-Treme
2 dni
pozostali
wystawcy
1 dzień
członkowie
X-Treme
1 dzień
pozostali
wystawcy
1-szy kot/kastrat/kociak 220 PLN 240 PLN 170 PLN 180 PLN
2-gi i kolejny kot/kastrat/kociak 180 PLN 190 PLN 150 PLN 150 PLN
gość wystawy/podwójna klatka 100 PLN 100 PLN 50 PLN 50 PLN
kot domowy 120 PLN 120 PLN 90 PLN 90 PLN

Kocięta muszą mieć skończone 4 miesiące, aby mogły brać udział w wystawie.

Uwaga! W TICA kot wyłącznie z locketem(ami) jest kotem bez białego koloru i tak powinien być zgłaszany. Biel musi być zaznaczona minimum na wszystkich 4 łapkach.

Program wystawy Sobota Niedziela
Przyjęcia i kontrola weterynaryjna 7:30-9:30 9:00-9:30
Oceny kotów 10:00-17:00 10:00-16:00
Przerwa na lunch około 14 około 14
Best of Best   16:15
Opuszczenie wystawy przed jej oficjalnym zamknięciem wymaga zgody organizatora wystawy!

Obecność wszystkich wystawców i zgłoszonych kotów na sali jest wymagana codziennie do godziny 17:00. Nie ma możliwości wcześniejszego opuszczenia wystawy, nawet, jeśli oceny fizycznie zakończą się wcześniej! Prosimy tak planować podróż po wystawie, aby to uwzględnić.

Zgłoszenia na wystawę: mailem na adres mmarie@klubkota.pl lub przez formularz on-line. Aby zgłosić rezerwację miejsca (bez podania danych kota), proszę pisać na adres e-mail.

Data zamknięcia zgłoszeń: 07.04.2024 23:59 (lub wcześniej, jeśli limit kotów zostanie wyczerpany). Po tym terminie nie ma możliwości wycofania ani zamiany kotów! Za koty zgłoszone na wystawę musi zostać dokonana opłata, niezależnie od tego, czy kot będzie na wystawie obecny.

Limit zgłoszeń: 250 kotów.

Opłaty za wystawę prosimy przelewać na konto 78 2490 0005 0000 4500 5150 2482 (Alior).

Klatki: prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym, czy przyjeżdżają Państwo z własną klatką oraz czy chcą Państwo mieć miejsce w strefie TICA, czy też któregoś z pozostałych klubów organizujących wystawy (FIFe lub WCF). Organizator zapewnia metalowe klatki z pełnym dnem o wymiarze 120x60 cm. Dla jednego kota przysługuje pół klatki, około 60x60 cm (klatki nie są podzielone idealnie). Osoby chcące przyjechać z własną klatką proszone są o zaznaczenie tej informacji w formularzu zgłoszeniowym lub o kontakt mailowy mmarie@klubkota.pl

Stoliki do przygotowania kotów: prosimy przywozić we własnym zakresie.

Organizator będzie dysponował ograniczoną liczbą krzeseł. Prosimy o zabranie własnych krzeseł, pierwszeństwo do krzeseł zastanych będą mieli wystawcy zagraniczni i przylatujący samolotem.

Osoby chętne do pracy jako clerk prosimy o kontakt na adres show@klubkota.pl

Życzenia co do umieszczenia wystawcy na sali prosimy podawać w uwagach w formularzu zgłoszeniowym lub przysyłać na adres mmarie@klubkota.pl

Hotel: nie mamy oficjalnego hotelu wystawy. W najbliższym czasie podamy kilka propozycji, ale sugerujemy wyszukanie najlepszych ofert za pomocą serwisów typu booking.com.

Hotel Rzeszów oferuje zniżkę na hasło "Zwierzomania".

Warunki weterynaryjne: Koty uczestniczące w wystawie muszą być zachipowane, zdrowe, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych. Wystawca musi posiadać książeczkę zdrowia lub paszport oraz zaświadczenie o stanie zdrowia kota wydane przez lekarza weterynarii, nie wcześniej niż 3 dni przed wystawą. Obowiązkowe są szczepienia przeciwko katarowi kociemu i panleukopenii dokonane nie wcześniej niż 2 lata (730 dni) i nie później niż 15 dni przed wystawą. Dla kotów z terenu Polski nie jest wymagane szczepienie na wściekliznę. Wystawiane koty muszą mieć obcięte pazurki u wszystkich czterech łapek.

Sprzedaż kotów w trakcie wystawy jest zabroniona.

Zgłoszenie kota na wystawę jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do przestrzegania regulaminu wystawowego. Regulamin wystawowy TICA: kliknij tutaj

Informujemy, że zgodnie z regulaminem wystawowym TICA organizator ma prawo odmówić przyjęcia zgłoszeń od osób, które swoim działaniem naraziły bądź mogą narazić dobre imię lub majątek klubu.

Komitet organizacyjny wystawy:
Manager: Agata Kruszona-Zawadzka show@klubkota.pl
Skarbnik: Agnieszka Gabrusewicz finanse@klubkota.pl
Entry clerk: Magdalena Marie mmarie@klubkota.pl

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme