Strona główna » Nowości

2018-09-22

Wystawa Kotów na Bielanach - informacje dla zwiedzających.

Wszystkich wielbicieli kotów zapraszamy 29 i 30 września do Hali Sportowej CRS-Bielany przy ul. Lindego 20 (2 minuty od stacji metra Wawrzyszew).

Koty, kotki, koteczki. Długowłose piękności i łysolki. Małe i duże, szczupłe i masywne, o jasnym i ciemnym futerku. Wszystkie zapraszają Was na Bielany 29 i 30 września.


Na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych organizowanej przez Klub Kota X-Treme poznacie około 20 ras kotów. Będą ulubieńcy tłumów, jak koty maine coon, norweskie leśne, ragdolle, bengalskie czy brytyjskie. Będą przedstawiciele ras mało znanych: amerykańskie curle z wywiniętymi uszkami czy szkockie foldy wyglądające jak sówki, zwiewne orienty i tureckie angory, przypominające wiewiórki somalijczyki i kornisze z futerkiem jak owieczki. Będzie też niepowtarzalny Lykoi, czyli kot-wilkołak, rasa uznana wyłącznie w TICA.
Koty będzie można zobaczyć nie tylko przez pręty klatek, ale także podczas ocen na pięciu ringach sędziowskich. Na naszej wystawie każdy może obserwować ocenę kota!
Wystawie towarzyszyć będą stoiska handlowe, gdzie każdy miłośnik kotów znajdzie coś dla swojego pupila albo dla siebie. Przedstawiciele kocich fundacji opowiedzą o swoich podopiecznych, a dzieci będą miały okazję do pomalowania buziek na wzór swoich kocich ulubieńców.
Wystawa będzie czynna od godziny 10 do 17. Bilety w cenie: 12 PLN normalny i 7 PLN ulgowy (młodzież szkolna, emeryci i renciści) do nabycia w kasie przed wejściem. Dzieci do lat 5 - wstęp gratis!

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme