Strona główna » Nowości

2018-01-28

Wystawa Kotów Rasowych w Poznaniu 3-4 luty 2018 - informacje dla zwiedzających.

Koty w śnieżnej krainie, a wśród nich ... kot - wilkołak! Chcecie to zobaczyć? Przyjdźcie na wystawę w Poznaniu 3 i 4 lutego 2018!

Baner 2018


Zapraszamy serdecznie małych i dużych, wielbicieli kotów i nie tylko. Dla każdego coś miłego! Utytułowane rasowe futrzaki z całej Europy będą prezentować swoje wdzięki na pięciu ringach sędziowskich. Śledzenie ocen sędziowskich daje doskonałą okazję do obserwowania kotów pięknie zaprezentowanych i nieprzysłoniętych prętami krat, a także do zapoznania się z rozmaitymi rasami kotów. A rozmaitość u nas panuje wielka - przybędą przedstawiciele 20 różnych ras kotów!

Po raz drugi zawita do Poznania rasa Lykoi, którą reprezentowac będzie dwójka przedstawicieli.

W sobotę i niedzielę o 13.00 odbędzie sie prezentacja tej wyjatkowej i rzadkiej rasy.


Lykoi

 

Dodatkowe atrakcje zapewni duża ilość stoisk, które obecne były w Poznaniu na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych!!! Kto nie był na http://festiwal.mtp.pl/pl/ będzie miał okazję odrobić zaległości i zobaczyć i kupić fantastyczne wyroby rękodzielnicze w tym miód !!!

DrobinyfizjoBionicartpicotobijak

balovetutufanabczarnyzajka

 pracownia cudów   pasieka  roze       big

 łyczek       tea   bury  epoz  wtk

Na wystawie będzie też można zrobić zakupy dla mruczących domowników - jak zwykle będą stoiska oferujące bogaty asortyment zabawek, pokarmów, legowisk - jednym słowem wszystkiego, co ucieszy naszego pupila. Będzie można wspomóc fundacje pomagające bezdomnym kotom, a na spragnionych czekać będzie kafejka oferująca ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

 

    animalia           koci     klebek

Animacje dla dzieci umilą czas waszym pociechom konkursami rysunkowymi, malowaniem buziek etc.

Na wystawie będzie obecny również psi i koci specjalista od Groomingu oraz behawiorysta!!

         Animacje dla dzieci                groom         

Spotkajcie się z nami w Hali nr 1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w sobotę i niedzielę 3 i 4 lutego. Bilety w cenie: 12 PLN normalny, 6 PLN ulgowy (dla młodzieży szkolnej, emerytów i rencistów) będą do nabycia przed wejściem na wystawę. Najmłodsi (do lat 5) wielbiciele kociaków wchodzą gratis!

Koty

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme