Strona główna » Nowości

2017-09-18

Wystawa w Warszawie na Bielanach - informacje dla zwiedzających

Zapraszamy 23-24 września do Hali Sportowej CRS-Bielany, ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew) w godzinach 10-17.

Na wystawie zagoszczą koty rasowe i domowe z całej Europy. Będzie można podziwiać naszych ulubieńców, jak koty norweskie leśne, maine coony, brytyjczyki czy bengale. Będą rasy rzadziej spotykane: tureckie angory, szkockie foldy, singapury oraz wiele innych. Będą też koty ras unikalnych: Lykoi - kot wilkołak i Tennessee Rex - kot o jedwabistym falującym futerku.

Zwiedzający będą mieli możliwość oglądania kotów w klatkach i rozmów z hodowcami, jak również podziwiania z dość niewielkiej odległości ocen sędziowskich na pięciu ringach. Możliwość obejrzenia kotów nie przez pręty krat, profesjonalnie zaprezentowanych, to znak firmowy naszych wystaw.

Będzie okazja do zrobienia zakupów dla swojego ulubieńca na licznych stoiskach z kocimi akcesoriami i karmą. Stoiska fundacji zajmujących się pomocą kotom chętnie przyjmą wsparcie dla swoich pupili. A dla najmłodszych atrakcja - malowanie buziek.

Pamiętajmy! Na wystawach kotów obowiązuje koci savoir vivre - swoje własne zwierzaki zostawiamy w domu, nie głaszczemy kotów bez pozwolenia właściciela, nie wsadzamy paluszków do klatek (dotyczy to zwłaszcza naszych milusińskich), staramy się nie robić hałasu. Chcemy przecież, by te piękne i dostojne zwierzaki zaprezentowały nam się z jak najlepszej strony, a to jest możliwe tylko, jeśli nie będziemy ich stresować i drażnić.

Zapraszamy już od godziny 10 pod halę sportową CRS-Bielany przy ul. Lindego 20, w dniach 23-24 września 2017. Bilety w cenach: 12 PLN normalny, 7 PLN ulgowy (młodzież szkolna, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji) będą czekały w kasie przed wejściem na halę. Dzieci do lat 5 wchodzą gratis!

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme