Strona główna » Nowości

2017-02-13

Wystawa Kotów w Poznaniu - informacje dla zwiedzających

Koty w śnieżnej krainie, a wśród nich ... kot - wilkołak! Chcecie to zobaczyć? Przyjdźcie na naszą wystawę w Poznaniu 18 i 19 lutego!

Zapraszamy serdecznie małych i dużych, wielbicieli kotów i nie tylko. Dla każdego coś miłego! Utytułowane rasowe futrzaki z całej Europy będą prezentować swoje wdzięki na pięciu ringach sędziowskich. Śledzenie ocen sędziowskich daje doskonałą okazję do obserwowania kotów pięknie zaprezentowanych i nieprzysłoniętych prętami krat, a także do zapoznania się z rozmaitymi rasami kotów. A rozmaitość u nas panuje wielka - przybędą przedstawiciele 23 różnych ras kotów!

koty

Codzienną przerwę w sędziowaniu umili prezentacja niezwykłego kota - wilkołaka, przepięknej kotki nowej rasy LYKOI, która gościć będzie na naszej wystawie. Prezentacja odbędzie się w oba dni około godziny 13-stej. Jej właścicielki chętnie opowiedzą co nieco o historii rasy i jak wygląda codzienne życie z kotem - wilkołakiem w domu.

lykoi

Na wystawie będzie też można zrobić zakupy dla mruczących domowników - jak zwykle będą stoiska oferujące bogaty asortyment zabawek, pokarmów, legowisk - jednym słowem wszystkiego, co ucieszy naszego pupila. Będzie można wspomóc fundacje pomagające bezdomnym kotom, a na znużonych czekać będzie kafejka oferująca ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Spotkajcie się z nami w Hali nr 1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w sobotę i niedzielę 18 i 19 lutego. Bilety w cenie: 12 PLN normalny, 6 PLN ulgowy (dla młodzieży szkolnej, emerytów i rencistów) będą do nabycia przed wejściem na wystawę. Najmłodsi (do lat 5) wielbiciele kociaków wchodzą gratis!

patronat medialny

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme