Strona główna » Nowości

2016-05-20

Zwycięzcy świata i regionu w sezonie 2015-2016

Które polskie koty w tym roku zdobyły najbardziej prestiżowe tytuły TICA? Oto one!

Co roku TICA prowadzi ranking kotów zwyciężających na wystawach. Prowadzony jest ranking międzynarodowy dla wszystkich kociąt, kotów dorosłych, kastratów i kotów domowych walczących o zwycięstwa na wystawach przez cały sezon. Każdy region ma też swój ranking regionalny.

Zwycięzcy w tych rankingach otrzymują tytuły: w rankingu międzynarodowym tytuł International Winner, w rankingach regionalnych Regional Winner. Aby dostać się do czołówki, trzeba być jednym z 25 spośród tysięcy kotów, które przez cały sezon biorą udział w wystawach.

Z wielką radością ogłaszamy tegoroczne sukcesy polskich kotów.

IW SGC Ilendri Katoomba został szesnastym najlepszym kotem dorosłym krótkowłosym, wśród  kotów dorosłych wszystkich ras wystawianych na wystawach TICA na całym świecie. Jest to trzeci kot z tytułem International Winner, który został wyhodowany i mieszka w Polsce.

Agacie Kruszona-Zawadzkiej, hodowczyni i właścicielce Katoomby, gratulujemy ogromnego sukcesu!

Na arenie regionalnej mamy w tym roku pokaźną listę zwycięzców:

Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy, że nagrody dla naszych ulubieńców można odebrać na Regional Award Winners Show, który w tym roku w naszym regionie odbywa się całkiem blisko, w miasteczku Radebul w Niemczech.

 

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme