Strona główna » Nowości

2015-09-08

KONKURS!!!

Dzisiaj o 19:00 konkurs na naszym fanpage'u na FB. Do wygrania wejściówki na Targi PET FAIR, które odbędą się w nadchodzący weekend w Łodzi.

ZASADY KONKURSU

  1. W konkursie może wziąć udziała każda osoba, która ma konto osobiste (profil) w portalu FaceBook. Z konkursu wyłączeni są członkowie zarządu Klubu Kota X-Treme oraz osoby, które zgłosiły się na pokaz jako wystawcy.
  2. W konkursie rozdanych zostanie 16 jednoosobowych zaproszeń, uprawniających do jednorazowego wejścia na teren Targów w dniach 11-13 września 2015 roku.
  3. 8 września 2015 roku o godzinie 19:00 zostanie opublikowany post konkursowy na fanpage'u Klubu Kota X-Treme. Aby wziąć udział w konkursie, należy post konkursowy udostępnić na własnym profilu na portalu FaceBook.
  4. Nagrody zostaną rozdane w sposób następujący:
    • 8 wejściówek wygra 8 pierwszych osób, które udostępnią post
    • 8 wejściówek zostanie rozlosowanych wśród pozostałych osób, które udostępnią post w ciągu 24 godzin od jego opublikowania
  5. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na fanpage'u Klubu Kota X-Treme. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zgadza się na publikację jego imienia i nazwiska w razie wygranej.
  6. Zwycięzcy zostaną poinformowani, jak odebrać nagrodę, przez prywatną wiadomość na portalu FaceBook.
Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme