Strona główna » Nowości

2015-02-02

Polski ranking TICA

Klub Kota X-Treme organizuje coraz więcej wystaw. Jak radzą sobie polskie koty na tych wystawach? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy ranking.

Ranking ten działa na takich samych zasadach, jak ranking TICA. To oznacza, że wyniki kotów, które się w nim znajdują, są liczone oddzielnie dla każdego sezonu wystawowego (który, pamiętajmy, w TICA trwa od 1 maja do 30 kwietnia kolejnego roku), wg punktacji rankingowej TICA, o której więcej można przeczytać tutaj.

Czym różni się nasz ranking od rankingu TICA? Tym, że nasz jest polski :) Biorą w nich udział wyłącznie koty z Polski, a liczony jest jedynie na podstawie wyników polskich wystaw. Do tego w rankingu liczymy wyniki także tych kotów, które nie są (jeszcze) zarejestrowane w TICA.

Zapraszamy do sprawdzenia wyników z poprzedniego sezonu, który już się zakończył, oraz z obecnego, który nadal trwa i w chwili publikacji rankingu zawiera wyniki tylko pierwszej z trzech wystaw, które się w tym sezonie odbędą.

Ranking można obejrzeć, klikając na guzik "Polski ranking TICA" w górnym, granatowym menu lub po prostu tutaj.

Uwaga! Wybór "polskich" kotów następuje automatycznie na podstawie kraju zamieszkania właściciela. Jeśli w adresie podanym przy zgłoszeniu kota na wystawę był błąd, kot taki nie został ujęty w rankingu. Można zgłosić taki przypadek mailem na adres vice@klubkota.pl, kot zostanie wtedy dopisany do rankingu. Proszę też pamiętać, że w rankingu są ujęte wyłącznie koty z wynikiem większym od zera.

Zapraszamy też do zapoznawania się ze szczegółowymi wynikami wystaw, które w całości dostępne są na stronie catshow.info

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme