Strona główna » Nowości

2014-09-24

INFO o wystawie dla zwiedzających!!!

Informacje o nadchodzącej Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych TICA w Poznaniu.

 Tegoroczna Wystawa odbędzie się 27 – 28 września w poznańskim Klubie Sportowym CITYZEN przy Drodze Dębińskiej. W ośmiu klasach będą oceniane koty w ciągu dwóch dni przez sędziów na dwunastu ringach.Wśród arbitrów znaleźli się goście z zagranicy, a wśród nich Monika Dany i Katarina Krenn z Austrii oraz Jean Marc Lagarde oraz Francoise Dubois z Francji, znani i cenieni przed hodowców sędziowie.

Organizatorzy z Klubu Kota X-Treme zachęcają do wspólnej zabawy, nadając Wystawie motyw przewodni - Dożynki. Wystawcy i ich podopieczni zaakcentują go ubiorem i wystrojem klatek. Bardzo widowiskową atrakcją będzie strefa kociego Agility. Jest to konkurs pokonywania toru przeszkód przez zwierzaki. W Polsce bardzo popularne wśród właścicieli psów, zdobywa z roku na rok coraz większe uznanie także wśród miłośników kotów. Podczas Wystawy każdy z kotów wraz z właścicielem będzie mógł spróbować swoich sił na torze. Natomiast w niedzielę chętni staną do konkursu Cat Agility. Dodatkowo będzie można podziwiać pokazy pokonywania przeszkód przez zagranicznego zwycięzcę tego typu konkursów.

Strefa Wystawców zapowiada się bardzo bogato. Liczne stoiska i sklepy z akcesoriami dla zwierzaków na pewno zainteresują wszystkich wielbicieli futrzaków. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci. Liczne konkursy, malowanie buziek i kocie atrakcje pozwolą także najmłodszym spędzić ciekawie czas.

Wydarzenie wzbogacą stoiska poznańskich Fundacji, które zaprezentują swoich podopiecznych w dwóch klasach. Dzięki Organizatorom w Wystawie mogą wystartować także koty, które na co dzień poszukują jeszcze swojego szczęśliwego domu.

Ceny biletów to:

normalny - 12,

ulgowy - 7,

rodzinny(bez względu na ilośc dzieci) - 30,

dzieci do lat 5-ciu, wstęp wolny,


Zapraszamy!!!!

 

 

Projekt strony: Vanti
Administracja: Agata Kruszona-Zawadzka*
Copyright © 2011 Klub Kota X-Treme